Rozbiórki i wyburzenia

Uholinex zajmuje się profesjonalnymi wyburzeniami i rozbiórkami budynków na terenie całego kraju. Posiadany nowoczesny park maszynowy, m.in. koparki i młoty wyburzeniowe, kruszarki czy nożyce do cięcia stali, które pozwalają nam na realizację nawet najbardziej wymagających zleceń takich jak np. kucie i mechaniczne kruszenie betonu. Każda wykonywana przez nas rozbiórka przebiega szybko i sprawnie, dlatego mogą być Państwo pewni, że nie będziemy marnotrawić Waszego czasu ani pieniędzy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

Wyburzenia budynków

Podejmujemy się rozbiórek i wyburzeń budynków o dużej kubaturze na terenie Kielc i całego kraju. Oferujemy również fachową pomoc przy demontażu magazynów i konstrukcji stalowych

Wyburzenia mostów

Realizujemy rozbiórki i wyburzenia mostów na terenie Kielc i całego kraju.  Usługę realizujemy kompleksowo wraz z cięciem stali i wywozem gruzu. 

Wyburzenia hal

Zajmujemy się profesjonalnymi wyburzeniami hal. Wyburzamy szybko i bezpiecznie kominy wykonane z różnych materiałów np. z betonu lub stali.

Cięcie złomu 

Uzupełnieniem naszej oferty w zakresie rozbiórek i wyburzeń jest cięcie złomu. Dzięki tej usłudze mogą Państwo podzielić na mniejsze części i zutylizować niepotrzebne metalowe elementy. 

Transport gruzu

Oferujemy również profesjonalną pomoc w zakresie transportu gruzu pozostałego po rozbiórkach i wyburzeniach.  Proponujemy Państwu konkurencyjne ceny za transport gruzu zależne od ilości wywożonych odpadów 

Etapy procesu wyburzeń

Przygotowanie budynku do wyburzania

Pierwszym etapem niezbędnym dla zachowania bezpieczeństwa podczas robót rozbiórkowych są prace przygotowawcze. Teren należy odgrodzić i odpowiednio oznaczyć. Następnie od budynku odcinamy wszystkie media, czyli prąd, gaz, wodę, kanalizację.

Rozbiórka dachu

Najpierw usuwamy elementy znajdujące się nad połacią, czyli kominy, wywiewki kanalizacyjne oraz rynny i obróbki blacharskie. Sposób zdejmowania elementów dachu zależy oczywiście od rodzaju wykorzystanego pokrycia. 

Rozbiórka stropów

Bardzo ważnym elementem wyburzeń jest rozbiórka stropów. Do tego zadania przystępujemy zaczynając od skucia tynków. 

Następnie muszą być podstemplowane fragmenty stropu w okolicy wycinanych otworów.

Rozbiórka ścian

Rozbiórkę ścian murowanych rozpoczyna się od skucia tynku, a następnie kolejno, warstwami, od góry do poziomu podłogi, zdejmuje się elementy (cegły, pustaki, bloczki), z których są wykonane.

Uholinex prace wyburzeniowe i rozbiórkowe

Masz pytania?

+48 665 616 669

uholinex@gmail.com